بیکران صنعت

بیکران صنعت

نکته بسیار مهمی که پیمانکاران در زمینه خردایش سنگ باید به آن توجه داشته باشند این است که در هر مرحله از کار از چه تجهیزاتی استفاده کنند تا خردایش مصالح خروجی به ا ندازه‌های استاندارد و با کیفیت با کمترین میزان استهلاک و هزینه باشند. از آنجایی که فرآیند استخراج و خردایش سنگ‌ها پروژه زمان‌بری است و در هر مرحله شما باید از ادواتی استفاده کنید که بتوانید سنگ‌های استخراج شده را با صرف کمترین زمان و توقف در خط تولید به مصالح مورد نیاز خود تبدیل نمایید، بنابراین آشنایی با انواع دستگاه سنگ شکن اهمیت زیادی پیدا می‌کند. در این مطلب شما را با دستگاه سنگ شکن هیدروکن آشنا خواهیم کرد.

برای استخراج سنگ‌های معادن و خردایش آنها به اندازه مورد نیاز و همچنین برای رساندن سنگهای دارای مواد معدنی مطلوب به اندازه مناسب برای فرایند های فراوری و جداسازی ماده معدنی مطلوب از دیگر مواد، تجهیزات مختلف ابداع شده است که فرآیند کار را برای بشر بسیار راحت می‌کنند. یکی از این دستگاه ها، سنگ شکن فکی است که در معادن سنگ شکن به عنوان اولین تجهیزات مورد استفاده در فرآیند خردایش سنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. با یک بررسی بین انواع دستگاه‌ها و تجهیزاتی که در عملیات خردایش سنگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند متوجه خواهید شد که پربازده ترین و کم هزینه‌ترین وسیله، این دستگاه است.

مکانیزم عملکرد این دستگاه با ایجاد کمترین زمان برخورد بین سنگ و قطعات مصرفی ، هزینه کمتری برای معدن دار ایجاد می‌کند. بنابراین یکی از بهترین تجهیزات مقرون به صرفه برای خردایش سنگ‌ها در ظرفیت تولید بالا معرفی شده است. در این مطلب شما را با ویژگی‌های دستگاه سنگ شکن فکی و کاربرد‌های آن آشنا خواهیم کرد.

فرآیند استخراج سنگ و مواد معدنی از معادن و کوه‌ها یک فرآیند بسیار زمان‌بر است اما خوشبختانه تجهیزات مدرن، انجام کار را برای بشر بسیار راحت‌تر می‌کنند.

در هر مرحله شما به تجهیزات خاصی نیاز دارید تا بتوانید این عملیات را به صورت کاملاً استاندارد و با راندمان بالا پیش ببرید. بعد از اینکه خردایش اولیه سنگ توسط دستگاه سنگ شکن فکی انجام گرفت، اکنون شما باید به سراغ دستگاه سنگ شکن کوبیت بروید که از انواع سنگ شکن های ضربه‌ای یا چکشی است.

مسأله‌ای که باید در فرآیند خردایش و شکستن سنگ‌ها به آن توجه داشت، حداقل صرف هزینه در عین برخورداری از بیشترین بازدهی در فرایند خردایش است. به همین دلیل دستگاه‌های بسیار زیادی ابداع شده‌اند که در فرایند خردایش و مناسب سازی سنگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. توجه داشته باشید که در پروسه خردایش باید براساس نوع سنگ، سختی سنگ، اقلیم محل کارگاه، حجم کاری و اندازه های نهایی سنگ که مد نظر داریم از تجهیزات مناسب استفاده کنیم. به همین دلیل آشنایی با این تجهیزات اهمیت پیدا می‌کند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با سنگ شکن بهرینگر HS آشنا کنیم.

منبع : https://bikaransanat.com/

 

دیدگاهتان را بنویسید