راز زیباتر شدن، مراقبت از پوست است نه عمل جراحی

راز زیباتر شدن، مراقبت از پوست است نه عمل جراحی

متاسفانه در سال های اخیر دیده می شود که به ویژه در میان بانوان، عمل های زیبایی افزایش یافته است که رایج ترین آن ها، عمل های مربوط به برطرف کردن مشکلات پوستی همانند چین و چروک، لکه های پوستی و… است. تحقیقات نشان داده است اغلب افراد به دلیل بی توجهی نسبت به پوست خود به این عارضه ها دچار شده اند. در صورتی که کمی آگاهی در مورد پوست، سلامت آن و محصولات مراقبت کننده از پوست همانند کرم صورت  بدن، ماسک صورت و کرم های ضد آفتاب و ماسک صورت به ان ها کمک می کرد تا پوستی سالم و شاداب داشته باشند.

آیا می دانید که متخصصین پوست و زیبایی اکیدا توصیه می کنند افراد در هر سنی باید از انواع کرم های و ماسک های مراقبت از پوست استفاده کنند؟  این موضوع از چند جنبه اهمیت دارد:

راز زیباتر شدن، مراقبت از پوست است نه عمل جراحی

راز زیباتر شدن، مراقبت از پوست است نه عمل جراحی

  • مهمترین تاثیر محصولات مراقبت کننده از پوست، حفاظت از این لایه در برابر شرایط محیطی همانند سرما، اشعه های سوزان خورشید، آلاینده های موجود در هوا و… است. در واقع این محصولات هم پوست را محافظت نموده و قدرت دفاعی آن را افزایش می دهند.
  • با گذر عمر، شرایط محیطی از یک سو و مشکلات زندگی از سویی دیگر به شدت بر روی شادابی پوست تاثیر گذاشته و به مرور زمان چروک ها در صورت خودشان را نمایان می کنند. قطعا شما دوست ندارید که زود پیر شوید. همه ما به خصوص خانم ها به فکر راه هایی هستیم که پوست خود را جوان و باطراوت نگه داریم. بهترین و ساده ترین راه، استفاده از کرم ها و ماسک های مراقبت از پوست است. برای مثال کرم های مرطوب کننده، محصولات آبرسانی پوست و ماسک های صورت، از جمله محصولاتی هستند که از طریق پاکسازی صورت و افزایش رطوبت پوست، چهره شما را زیباتر و جوان تر از قبل می کنند.
  • آیا می دانید که محصولات مراقبت کننده از پوست به سمیت زدایی بدن نیز کمک می کنند؟ بخشی از سموم درون بدن از طریق تعریق پوستی از دست می روند. در نتیجه هر اندازه پوست شما خشک تر شود، تعریق کمتر و در نتیجه سموم به مرور در بدنتان انباشته خواهد شد. کرم های آبرسانی پوست و مرطوب کننده، با هیدراته کردن پوست، تعریق را زیاد خواهند کرد.

فروشگاه دیجی نلا با ارائه محصولات باکیفیت از برندهای معتبر این امکان را برای شما فراهم کرده است که به راحتی از طریق ورود به سایت و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز فروش، بتوانید هر کدام از محصولات مراقبت از پوست را متناسب با شرایط پوست خود، خریداری نمایید.

source

دیدگاهتان را بنویسید